Вітаю Вас, Рівненська міська бібліотека мкр. Ювілейний! Реєстрація RSS

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА мкр.ЮВІЛЕЙНИЙ

Понеділок, 14.06.2021

                     «Бібліотечний туризм: пізнай Україну та її бібліотеки»

26 березня у Рівненській міській бібліотеці (мікрорайон Ювілейний)», в рамках діяльності туристично-краєзнавчого клубу, відбулася віртуальна подорож «Бібліотечний туризм: пізнай Україну та її бібліотеки для 2-А класу НВК №19.

На початку заходу провідний бібліотекар Зоя Романуха розповіла дітям, що бібліотека - це скарбниця мудрості, чарівне місце, особливий простір з особливою енергетикою, настроєм і затишком та, водночас, потужний інформаційний центр сучасності. З надзвичайною цікавістю діти переглянули електронну презентацію «Пізнай Україну та її бібліотеки». Під час перегляду вони познайомилися з найстарішими, найбільшими, найцікавішими, найкращими українськими бібліотеками. Діти запитували про найдавнішу бібліотеку країни, найбільшу бібліотеку для дітей, переглянули підготовану книжково-ілюстративну виставку «Бібліотеками України».

    На завершення віртуальної подорожі бібліотекар підсумувала, що сучасна бібліотека це - культурний простір з багатою історією та атмосферою, місце для проведення найрізноманітніших заходів, можливість зустрічатися з друзями, проявити власні таланти чи поділитися науковими відкриттями.