Вітаю Вас, Рівненська міська бібліотека мкр. Ювілейний! Реєстрація RSS

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА мкр.ЮВІЛЕЙНИЙ

Понеділок, 14.06.2021

                    

                    «Відкриваючи книгу – відкриваєш світ»

 9 червня в Рівненській міській бібліотеці (мікрорайон Ювілейний) була проведена екскурсія для вихованців пришкільного табору «Перлина» ЗОШ №8 «Відкриваючи книгу – відкриваєш світ».

Бібліотекар Анна Тихончук, розповіла про історію бібліотеки та мікрорайону Ювілейний, познайомила з абонементом, читальним залом та правилами користування книгозбірні. Під час заходу діти переглянули відеофільм «Як твориться книга» також до уваги присутніх була представлена книжково-ілюстративна виставка «Книжковий світ дитинства», адже читаючи книги, ми стаємо мудрішими, добрішими, світлішими, довідуємося багато цікавого про сучасність і давно минулі часи. Люди завжди поважали книгу як неоціненне джерело знань.

         Такі заходи відкривають для дітей багато нового, цікавого та корисного,  адже книги допомагають нам у навчанні та дозвіллі, розвивають пам'ять та мислення, а бібліотека поповнюється новими читачами.

                                   

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                  «Книга, яка вас вразила»

        25 травня в Рівненський міський бібліотеці (мікрорайон Ювілейний) відбулося бліц-опитування «Книга, яка вас вразила» із циклу «Любов до книги нас єднає».

        Читаючи книги, людина підвищує рівень інтелекту, покращує пам’ять, розвиває гнучкість мислення, формує свої цінності. Адже це так цікаво заглянути в неї і побачити минуле: битви, царів, лицарські турніри, походи, війни, географічні та наукові дослідження, дізнатися про історію своєї Батьківщини та пізнати культуру і релігію інших народів.

         Бібліотекар І-ої категорії Анна Тихончук організувала для відвідувачів бібліотеки бліц-опитування, читачі охоче поділилися своїми враженнями від прочитаних книг та рекомендують не відмовлятися від традиційної книги і самого читання, адже читаючи книги ми поповнюємо свій словниковий запас, тим самим робимо себе більш цікавою людиною.

       Сподіваємося, ми змогли переконати вас в тому, що книги - це цінні речі, вони необхідні людям і відіграють важливу роль у житті людини, так як вони нас навчають, дають поради, за допомогою книг ми дорослішаємо і пізнаємо світ.

        Такі бібліотечні заходи сприяють дружнім відносинам у «бібліотечній родині», допомагають  бібліотекарям краще пізнати своїх читачів  та їхні читацькі вподобання.

                                       

  ----------------------------------------------------------------------------------------

                «Класика завжди в моді»

    28 березня у Рівненський міський бібліотеці (мікрорайон Ювілейний) відбулося чергове засідання круглого столу «Любов до книги нас єднає» на тему «Класика завжди в моді».

На початку заходу бібліотекар Анна Тихончук  зосередила  увагу присутнього читацького активу на творах української та  світової «класичної літератури»,  розповіла, чому читати завжди модно, чому класичні твори не втрачають актуальності, здатності розкриватися щоразу по- новому. 

    Часи змінюються, але підняті у романах теми завжди актуальні, а прописані істини – вічні. Читачі обговорили свої улюблені твори відомих письменників: Шарлотти Бронте, Джека Лондона, Ернеста Хемінгуея, Ліни Костенко, Тараса Шевченка та зазначили, що відомі класичні твори  перечитані уже в більш дорослому віці відкривають нові сенси і глибини.

   На їх погляд, саме тому класика  і залишається модною -  вишукана, моторошна,  абсурдна, але завжди захоплива. Література , яка була  представлена на книжково-ілюстративній виставці «Класика завжди в моді», зацікавила усіх відвідувачів бібліотеки. Присутні на заході зробили  висновок,  що без книги життя неможливе. Воно неможливо без книги якісної, вічної, цікавої - без книги, класичної, тому що вона  не забулася впродовж віків і пройшла випробування часом.