Вітаю Вас, Рівненська міська бібліотека мкр. Ювілейний! Реєстрація RSS

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА мкр.ЮВІЛЕЙНИЙ

Понеділок, 14.06.2021

         

                              Майстер-клас «Веселе рукоділля»

      12 травня в бібліотеці ЗОШ №8 провідний бібліотекар Рівненської міської бібліотеки (мікрорайон Ювілейний) Зоя Романуха з метою розвитку декоративно-ужиткового мистецтва провела для бажаючих школярів майстер-клас «Вироби з солоного тіста».

     Теоретична частина заходу була присвячена історії виникнення і розвитоку тістопластики та переваги ліплення з солоного тіста. Солоне тісто - м’який і пластичний матеріал без жодних шкідливих домішок і алергенів з якого виходять фантастичні вироби.

     У практичній частині учасники майстер - класу опановували техніку ліплення з тіста, ліпили різноманітні фігурки використовуючи формочки та власну фантазію, розмальовували готові вироби фарбами.

На даний час це мистецтво розвивається досить швидко. Тішить те, що й молодь захоплюється ним. Адже продовження традицій - зміцнює коріння нації. Присутні отримали багато позитивних вражень та з радістю і нетерпінням очікують наступного.

                               

---------------------------------------------------------------------------------------

            Майстер-клас «Веселе рукоділля»

19 квітня провідний бібліотекар Рівненської міської бібліотеки (мікрорайон Ювілейний) Зоя Романуха провела майстер-клас «Мальоване пасхальне яйце» у ЗОШ №8 для учнів 2-В класу в 11 кабінеті. На початку майстер-класу бібліотекар розповіла про пасхальні традиції різних країн, познайомила з різноманітними техніками декорування великодніх яєць. Пасхальне яйце можна без перебільшення назвати головним символом найсвітлішого свята всіх християн - Воскресіння Господнього.

Учасники майстер-класу розмальовували паперові заготовки, фантазували, використовуючи різні поєднання кольорів, відкрили  для себе красу української культури, ознайомилися із значенням стародавнього свята Пасхи та своїми виробами прикрасили класну кімнату.

                     

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                        Майстер - клас «Веселе рукоділля»

   23 лютого в Рівненській міській бібліотеці (мікрорайон Ювілейний) відбувся майстер - клас з виготовлення об’ємних квітів з паперу.Провідний бібліотекар Зоя Романуха з учасниками майстер - класу виготовляли квіти з різнокольорових серветок, якими прикрасили листівки для своїх матусь, адже скоро ми будемо відзначати Міжнародний жіночий день, а подарунок виготовлений своїми руками найкращий спосіб прояву уваги до своїх рідних та близьких.