Вітаю Вас, Рівненська міська бібліотека мкр. Ювілейний! Реєстрація RSS

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА мкр.ЮВІЛЕЙНИЙ

Понеділок, 14.06.2021

   

                          «Майстерня комп’ютерної грамотності»   

      6 червня на черговому занятті з вивчення комп'ютера розглядалася  тема "Створення файлів і папок, їх копіювання та переміщення".

Як і завжди, на початку заняття бібліотекар Лариса Калиновська прокоментувала відвідувачам курсів відеоурок з цієї теми. Курсанти дізналися про те, що папки є своєрідними контейнерами, в яких зберігаються інші інформаційні об'єкти - документи, додатки, інші папки та ярлики, про поширені способи їх переміщення.

     Після перегляду учбового відео слухачі навчалися на ПК самостійно керувати операціями з папками та файлами.

     Також бібліотекар допомогала відвідувачам курсів засвоїти нові знання та навички.

                               

--------------------------------------------------------------------------------------

                                  «Майстерня комп’ютерної грамотності»

            16 травня в читальному залі Рівненської міської бібліотеки (мікрорайон Ювілейний) відбулося заняття в «Майстерні комп'ютерної грамотності», яке провела бібліотекар І-ої категорії Лариса Калиновська, слухачі опановували тему «Структура комп’ютера». На початку заняття для більш поглибленого вивчення, демонструвалася відео презентація «Персональний комп’ютер, як сукупність пристроїв різного призначення». З докладної розповіді бібліотекаря слухачі дізналися про такі складові ПК, як системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор «миша», пристрій для друкування (принтер), їх призначення, характеристики та різновиди, а також про програмне забезпечення, за допомогою якого персональний компֹ’ютер стає засобом оброблення інформації. Відвідувачам було запропоновано роздивитися складові системного блоку на прикладі розібраного пристрою.

         Наприкінці заняття бібліотекар рекомендувала для кращого засвоєння знань використовувати навчальну літературу, якою можна скористатися в читальному залі книгозбірні.

                                  

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

«Майстерня комп'ютерної грамотності»

    7 березня в Рівненській міській бібліотеці (мікрорайон Ювілейний) пройшло чергове заняття з курсів для людей похилого віку «Майстерня комп'ютерної грамотності». Бібліотекар І-ої категорії Лариса Калиновська продемонструвала курсантам навчальне відео «Word - як копіювати, вирізати, вставляти текст і що таке буфер обміну» та «Зображення / Фото у Word'і», пояснила нову тему: «Microsoft Word: вставка різних об'єктів в документ». Слухачі з допомогою бібліотекаря навчалися на ПК копіювати, вирізати та вставляти інформацію у текстовому редакторі Word, додавати зображення в документ, та дізналися про буфер обміну та як ним користуватися.

    В читальному залі для присутніх була розгорнута книжкова виставка «Корисна література для поглибленого вивчення комп'ютера», яка зацікавила слухачів представленими на ній виданнями.

                             

----------------------------------------------------------------------------------------------

                         «Майстерня комп'ютерної грамотності»

         14 лютого в Рівненській міській бібліотеці (мікрорайон Ювілейний) відбулося чергове заняття по темі: "Форматування у текстовому редакторі Microsoft Word". Бібліотекар І-ої категорії Лариса Калиновська ознайомила з процесом форматування текстового документу, використанням панелі інструментів, продемонструвала, як використовувати параметри символів та показала, як їх редагувати.

      Кожне заняття закінчується практичним завданням, цього разу курсанти створювали документ в текстовому редакторі Microsoft Word на персональному комп'ютері.

               

--------------------------------------------------------------------------------------------

         «Майстерня комп’ютерної грамотності»

              7 лютого в Рівненській міській бібліотеці розпочала свою діяльність «Майстерня комп’ютерної грамотності» : безкоштовний курс для людей похилого віку.  Бібліотекар І-ої категорії  Лариса Калиновська  на першому занятті продемонструвала навчальне відео по темі: «Microsoft Word: знайомство з програмами та введенням тексту». Курсанти детально ознайомилися з послідовністю дій при запуску програми Word – відкриванням та закриванням програми, створенням нового документу, дізналися про основні функції і можливості програми і спробували самі скласти документ.

                               

----------------------------------------------------------------------------